پیکاپ ویزای کانادا

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

پیکاپ ویزا pick up در زبان انگلیسی دارای معانی متفاوتی میباشد اما شاید مناسبتربن معنی آن برای توضیح پیکاپ ویزا، "آورن چیزی" باشد! پیکاپ ویزا نیز هم به همین طریق عمل می‌کند!

عدم وجود سفارت کانادا در ایران از جمله مهمترین و بزرگترین مشکلات متقاضیان دریافت ویزای کانادا در ایران میباشد. بنابراین متقاضی باید جهت دریافت ویزای کانادا برای سفر به یکی از شهرهای اطراف ایران مانند استانبول، آنکارا، ابوظبی و دبی برنامه‌ریزی کند. بنابراین گردشگران ملزم به انجام سفری اجباری میشوند تا برای دریافت وقت سفارت و همچنین ویزای کانادا اقدام نمایند، که موجب صرف هزینه ی گزاف برای مسافر میباشد.گاهی درخواست متقاضی جهت دریافت ویزای کانادا در اولین مرحله پذیرفته نمیشود و فرد مجبور به انجام سفری دوباره جهت پیگیری و یا تکمیل مدارک بشود. مسئله ی دیگر عدم ارسال پاسپورت مهرشده و ویزای متقاضی برای گردشگران میباشد و گردشگران دوباره مجبور می‌شوند برای پس گرفتن پاسپورت‌شان به کشور واسط سفر کنند. این مسئله همچنین دشواری‌های سفر به کشوری دیگر را هم بر دوش گردشگران می‌گذارد. با ارائه ی خدمات پیکاپ ویزا در ایران، این مشکل تا حد زیادی کاهش یافته است. بنابراین برای کسانی که متقاضی اخذ ویزای کانادا هستند تنها یک راه باقی می‌ماند و آن هم استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا میباشد.معمولاً ایرانیان کشور امارات و یا ترکیه را انتخاب می‌کنند. پیکاپ ویزای کانادا از کشورهای واسط نظیر استانبول، آنکارا، ابوظبی و دبی انجام می گردد.

پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از استانبول معمولا از زمان تحویل به کارگزاری سفارت کانادا (VACC) سه تا چهار روز کاری زمان می برد. به طور کلی پروسه ی انجام پیکاپ پاسپورت کانادا معمولاً یک هفته زمان می برد.

 

 مراحل پیکاپ ویزای کانادا | پیکاپ پاسپورت کانادا

متقاضی پس از طی مراحل تعیین وقت سفارت کانادا و مراجعه ی حضوری متقاضی در سفارت کانادا به ایران باز میگردد. سپس متقاضی باید شخصی را به عنوان نماینده ی خود انتخاب کرده و فرم وکالت پیکاپ ویزای کانادا را باید تکمیل کند. این فرم وکالت به این معناست که این شخص به جای وی، مراحل اخذ ویزای کانادا را در کشوری دیگر پی‌گیری می‌کند و پاسپورت مهرشده را به شخص متقاضی برمی‌گرداند. پاسپورت مهرشده پاسپورتی‌ است که برچسب ویزای کانادا را دارد و این بدان معناست که دیگر مشکلی برای پیاده‌شدن از هواپیما در خاک کانادا وجود نخواهد داشت!

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا، متقاضیان مجبور به پرداخت هزینه‌هایی میباشند، اما لازم به ذکر است این هزینه‌ها بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای واسط است. بنابراین، بهتر است که گردشگران با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفری راحت و بی‌دغدغه به کشور کانادا را تجربه کنند. لازم به ذکر است که در صورت اقدام به پیکاپ ویزای کانادا به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای ۱۸ سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد.

برخی از متقاضیان تصور می‌کنند مراجعه حضوری به سفارت کانادا، مدت زمان لازم برای صدور ویزای آنها را کوتاه می‌کند. تیم ما با سالها تجربه در زمینه ی اخذ وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا به گردشگران اطمینان می‌دهد که هیچ تفاوتی میان خدمات پیکاپ ویزا و مراجعه حضوری فرد وجود ندارد و لازم به ذکر است سفارت کانادا، تمام درخواست‌ها را به نوبت مطالعه کرده و پاسخ می‌دهد.

 

پیکاپ ویزای کانادا | مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی کانادا

۱- اصل پاسپورت امضاء شده
۲- پرینت ایمیل سفارت کانادا
۳- فرم وکالت به ضمیمه ی امضای متقاضی که مطابق امضای پاسپورت باشد.

 

پیکاپ پاسپورت کانادا | مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا

۱- پاسپورت ها با امضا
۲- پرینت ایمیل سفارت کانادا
۳- دو قطعه عکس ۵×۷ با پشت زمینه سفید
۴- وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل ارسالی به سفارت کانادا
۵- امضای متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل ارسالی به سفارت کانادا.
۶- ایمیل دریافتی از سفارت: پرینت ضمیمه (attachment) ایمیلی که از سفارت برای متقاضی ارسال شده است.
۷- پرینت رسیدی که ثابت می‌کند هزینه ویزای موردنظر را پرداخت کرده‌اید.

ویزای کانادا را دنبال کنید

 

 

 

ویزای کانادا وقت سفارت کانادا

ویزای کانادا تعیین وقت سفارت کانادا

دریافت وقت سفارت کانادا جهت دریافت وقت سفارت کانادا با مشاوران ما در تماس باشید.

نشانی: انتهای بلوار کشاورز- خیابان دکتر قریب- تقاطع طوسی- ساختمان شباهنگ- پلاک 26- طبقه 3 واحد 23 تلفن تماس: ۶۶۵۷۰۴۵۵
 

دریافت ویزای کانادا پیکاپ پاسپورت کانادا از کشورهای واسط

گردشگران و متقاضیان اخذ ویزای کانادا و  وقت سفارت کانادا می توانند با ارسال مدارک مورد نیاز سفارت، درخواست وقت سفارت کانادا را به کارشناسان ما محول نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که متخصصین ما در حداقل زمان ممکن در صدد تعیین وقت سفارت کانادای آنها برخواهند آمد.