مهاجرت به کانادا

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

 

یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان و نیز محبوب ترین کشورها برای سفر و نیز مهاجرت، کشور کانادا می باشد. طبق آخرین آمار ۲۰۱۰ جمعیت کانادا بالاتر از ۳۴ میلیون نفر است. بیشتر جمعیت کانادا (حدودا ۷۷ درصد) در شهرها زندگی میکنند.

طبق آخرین سرشماری در سال ۲۰۰۱، ۷۷ % از مردم کانادا مسیحی هستند که شامل ۴۴ % کاتولیک، و ۲۹ % پروتستان میباشند. مذاهب دیگر شامل یهودیت، اسلام، هندویسم، سیک و بودایی هستند. ۱۶.۵ % از مردم هم از هیچ مذهبی پیروی نمیکنند. کشور کانادا دارای دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسه میباشد.

کشور کانادا دارای سومین ذخایر بزرگ نفت جهان می باشد. از لحاظ وسعت کانادا دومین کشور بزرگ دنیا محسوب می شود و رفاه اجتماعی، امنیت شغلی، سیستم آموزشی قدرتمند، اقتصاد قوی و ... عواملی است که سالانه هزاران مهاجر و توریست را به این کشور میکشاند. شهرهای اصلی کانادا عبارتند از تورونتو، ونکوور، مونترال و اتاوا پایتخت کانادا. واحد پول این کشور دلار است. دلار کانادا به ۱۰۰ سنت که واحد خرد کانادا است تقسیم میشود.

آب و هوای این کشور برای افرادی که از گرما فراری هستند بسیار مناسب می باشد. کشور کانادا به خاطر آب و هوای سردش و وجود دریاچه های گسترده که سراسر آنها را در زمستان برف پوشانده میشود، میزبان رشته های ورزشی همچون همچون هاکی روی یخ، پاتیناژ و کرالینگ میباشد. کشور کانادا میزبان سگ های زیبای هاسکی نیز می باشد.

در طراحی پرچم کانادا چندین نفر شرکت داشته اند. ژاک سنت سیر (Jacques St. Cyr) برگ افرا را طراحی کرد و طراحی اندازه ها با جرج بیست (George Bist) و رنگ آمیزی را دکتر گانتر ویزکی (Gunter Wyszechi) انجام داده است. در تاریخ ۱۵ فوریه ۱۹۶۵ که روز پرچم نیز نامیده میشود، پرچم کانادا توسط یک کمیته ۱۵ نفره پارلمانی مورد تایید قرار گرفت.

 

ویزای کانادا را دنبال کنید

 

 

 

ویزای کانادا وقت سفارت کانادا

ویزای کانادا تعیین وقت سفارت کانادا

دریافت وقت سفارت کانادا جهت دریافت وقت سفارت کانادا با مشاوران ما در تماس باشید.

نشانی: انتهای بلوار کشاورز- خیابان دکتر قریب- تقاطع طوسی- ساختمان شباهنگ- پلاک 26- طبقه 3 واحد 23 تلفن تماس: ۶۶۵۷۰۴۵۵
 

دریافت ویزای کانادا پیکاپ پاسپورت کانادا از کشورهای واسط

گردشگران و متقاضیان اخذ ویزای کانادا و  وقت سفارت کانادا می توانند با ارسال مدارک مورد نیاز سفارت، درخواست وقت سفارت کانادا را به کارشناسان ما محول نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که متخصصین ما در حداقل زمان ممکن در صدد تعیین وقت سفارت کانادای آنها برخواهند آمد.